ZAŽIJ PARKOUROVÝ TÁBOR SH CAMP 2024!

Na našem táboře tě čekají každodenní zábavné tréninky parkouru pod vedením zkušených parkourových trenérů z SH Academy. Naším cílem není z dětí během týdne udělat profesionální parkouristy, ale snažíme se je nasměrovat správným směrem a ukázat jim jak se bezpečně a efektivně zdokonalit a zároveň bavit sportem V přátelském kolektivu svých vrstevníků.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT

VEDENÉ TRÉNINKY

Naše tréninky probíhají zábavnou formou a jsou založené na individuálním přístupu, díky kterému si každý mladý parkourista přijde na své.

Během sedmi dnů, které na táboře strávíš, se ti budeme intenzivně věnovat. Naším hlavním cílem je rozvinout tvůj talent, překonat strach a posunout tvé dosavadní limity. 

Jelikož máme na táboře o mnoho víc instruktorů než konkurenční parkourové tábory, jsme schopni se dětem věnovat velmi individuálně a rozvíjet tak jejich dovednosti.

Náš tábor není ale jen o parkouru. Máme pro děti připravených spoustu zábavných atrakcí včetně klasických táborových her a oddílových bojovek.

TÁBOROVÉ HRY

 Přestože je náš tábor zaměřený primárně na parkour, máme pro děti připravenou spoustu táborových, sportovních her a oddílových bojovek.

Nebude chybět ani velká táborová hra, která bude letos v duchu známe televizní série Kdo přežije! Celotáborová hra letošní účastníky zavedena o tajuplný ostrov, kde bude jejich úkolem vypořádát se s nástrahami ostrova. Každý den budeme soutěžit v týmových výzvách, hledat skrytou imunitu a večer společně usedneme u kmenové rady, kde bude poražený tým plnit trestnou challenge.

Během týdne nebude chybět ani pořádný táborový výcvik. Že děti neumíte rozdělat oheň, ošetřit zraněného, nebo postavit přístřešek v přírodě? Nebojte se, veškeré tábornické dovednosti se u nás děti naučí!

OBŘÍ PARKOUROVÉ HŘIŠTĚ

Ten, kdo s námi na SH Camp jezdí od prvního ročníku ví, že každý rok zlepšujeme a zvětšujeme naše parkourové hřiště.

Letos tomu nebude jinak! Čeká na Vás jednou tak velké parkourové hřiště, než loňský rok. Zároveň jsme investovali i do nového odrazového a dopadového vybavení, takže o pořádné skoky rozhodně nebude nouze. 

Můžete se těšit na nové profesionální dopadové duchny, gymnastikou trampolínu, AirTrack v gigantické velikosti a spoustu dalších překážek.

8 parkourových beden, obrovská věž, dopadová platforma o velikosti 2 metry, profesionální odrazování gymnastická trampolína, pěti metrová trampolína, 3 AirTracky, posuvná hrazda, raily na balanc a mnoho dopadových žíněnek!

JAK TÁBOR PROBÍHAL LOŇSKÝ ROK?

PODÍVEJ SE, JAK JSME SI UŽILI NAŠE POSLEDNÍ TURNUSY

2023 - 1. TURNUS

2023 - 2. TURNUS

2023 - 3. TURNUS

2023 - 4. TURNUS

AREÁL TÁBORA SH CAMP

REKREAČNÍ AREÁL OKROUHLÍK

SH Camp se koná v krásném rekreačním objektu, který spadá pod osadu Okrouhlík v okresu Jihlava. Budova je kompletně vybavena – je zde vlastní jídelna, klubovna, herna a spousta pokojů – každý s vlastním sociálním zařízením. Chata se nachází na samém okraji lesa, takže pro naše dobrodružství na téma Kdo Přežije je poloha přímo ideální. Pozemek je vybaven tenisovým kurtem, ohništěm a mnohým dalším. Součástí je i velká louka, na které postavíme naše proslulé parkourové hřiště. Zároveň se v blízkosti nachází přírodní koupaliště, taktéž jménem Okrouhlík, ve kterém se budeme s dětmi v horkých dnech ochlazovat.

NAŠI VEDOUCÍ A PERSONÁL

PŘIHLAŠ SE PRÁVĚ TEĎ!

1. TURNUS (21.7. – 28.7.2024) – KAPACITA 40 OSOB (6 – 12 let)

2. TURNUS (28.7. – 4.8.2024) –  KAPACITA 40 OSOB (6 – 12 let)

3. TURNUS (4.8. – 11.8.2024) – KAPACITA 40 OSOB (6 – 12 let)

4. TURNUS (11.8. – 18.8.2024) – KAPACITA 40 OSOB (starší děti 11 – 17 let)

Nejčastější otázky

PRO VŠECHNY DĚTI OD 6 – 15 LET, KTERÉ BAVÍ PARKOUR. PODMÍNKOU NENÍ UMĚT PARKOUR. VÍCE NEŽ 40% DĚTÍ NA SH CAMPU JSOU ZAČÁTEČNÍKY.

PO CELOU DOBU NA TÁBOŘE SE O VÁS BUDOU STARAT ZKUŠENÍ INSTRUKTOŘI A ZDRAVOTNÍK Z TÝMU STAYHERO A SAMOZŘEJMĚ MARTIN S MÁROU.

DĚTI BUDOU NA TÁBOŘE OKROUHLÍK UBYTOVANÍ V POKOJÍCH S VLASTNÍ KOUPELNOU A NA TÁBOŘE VÍR VE DŘEVĚNÝCH CHATKÁCH.

JÍDLO MÁME ZAJIŠTĚNÉ 5X DENNĚ V TÁBOROVÉ JÍDELNĚ. NEBOJTE SE, ŽE BYSTE BYLI HLADY.

NAŠI VEDOUCÍ A TRENÉŘI JSOU CERTIFIKOVANÍ LEKTOŘI II. A III. TŘÍDY A MAJÍ NĚKOLIKALETOU ZKUŠENOST S ORGANIZACÍ PARKOUROVÉHO TÁBORA. TRÉNUJEME V BEZPEČNÉM PROSTŘEDÍ NAŠEHO PARKOUROVÉHO HŘIŠTĚ S KVALITNÍM DOPADOVÝM VYBAVENÍM.

STAČÍ SI VYBRAT TURNUS, KTERÝ VÁM ČASOVĚ VYHOVUJE, VYPLNIT POTŘEBNÉ ÚDAJE ÚČASTNÍKA ODESLAT OBJEDNÁVKU. NÁSLEDNĚ STAČI ZAPLATIT POUZE ZÁLOHU 2000 KČ DO 7 DNŮ OD OBJEDNÁNÍ A VAŠE PŘIHLÁŠKA BUDE KOMPLETNÍ. DOPLATEK SE HRADÍ AŽ V KVĚTNU.

KAŽDÝ ÚČASTNÍK OD NÁS DOSTANE TÁBOROVÉ TRIČKO ZDARMA. V ČERVNU VÁS BUDEME KONTAKTOVAT OHLEDNĚ VELIKOSTI.

FAKTURY O ZAPLACENÍ TÁBORA ZASÍLÁME AŽ PO UHRAZENÍ DOPLATKU. POKUD POTŘEBUJETE FAKTURU PRO PROPLACENÍ OD ZAMĚSTNAVATELE, NAPIŠTE NÁM PROSÍM NA MAIL [email protected]

POTVRZENÍ O PLATBĚ ZASÍLÁME NA VYŽÁDÁNÍ VŽDY AŽ PO ZAPLACENÍ DOPLATKU. POKUD MÁTE O POTVRZENÍ ZÁJEM, NAPIŠTE NÁM NA EMAIL [email protected]