ZAŽIJ TÝDEN
NA PARKOUROVÉM TÁBOŘE!

Na našem táboře tě čekají každodenní zábavné tréninky parkouru pod vedením zkušených parkourových trenérů z týmu StayHero. Naším cílem není z dětí během týdne udělat profesionální parkouristy, ale snažíme se je nasměrovat správným směrem a ukázat jim jak se bezpečně a efektivně zdokonalit a zároveň bavit sportem k přátelském kolektivu svých vrstevníků.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT

VEDENÉ TRÉNINKY

Naše tréninky probíhají zábavnou formou a jsou založené na individuálním přístupu, díky kterému si každý mladý parkourista přijde na své.

Během sedmi dnů, které na táboře strávíš, se ti budeme intenzivně věnovat. Naším hlavním cílem je rozvinout tvůj talent, překonat strach a posunout tvé dosavadní limity. 

Náš tábor není ale jen o parkouru. Máme pro děti připravených spoustu zábavných atrakcí včetně klasických táborových her a oddílových bojovek.

TÁBOROVÉ HRY

 Přestože je náš tábor zaměřený primárně na parkour, máme pro tebe připravenou spoustu táborových, sportovních her a oddílových bojovek.

Nebude chybět ani velká táborová hra, která bude letos v duchu Pirátů z Karibiku. Celotáborová hra letošní účastníky zavede po vlnách podivna až na samotný konec světa, kde budou stát vstříc záchraně kapitána Jacka Sparrowa.

 

OBROVSKÉ PARKOUROVÉ HŘIŠTĚ

Ten, kdo s námi na SH Camp jezdí od prvního ročníku ví, že každý rok zlepšujeme a zvětšujeme naše parkourové hřiště.

Letos tomu nebude jinak! Čeká na Vás jednou tak velké parkourové hřiště, než loňský rok. Zároveň jsme investovali i do nového odrazového a dopadového vybavení, takže o pořádné skoky rozhodně nebude nouze. 

Můžete se těšit na nové profesionální dopadové duchny, gymnastikou trampolínu, AirTrack v gigantické velikosti a spoustu dalších překážek.

JAK TO PROBÍHALO LONI?

AREÁL TÁBORA

Rekreačné areál - Tábor Okrouhlík

SH Camp se koná v krásném rekreačním objektu, který spadá pod osadu Okrouhlík v okresu Jihlava. Budova je kompletně vybavena – je zde vlastní jídelna, klubovna, herna a spousta pokojů – každý s vlastním sociálním zařízením. Chata se nachází na samém okraji lesa, takže pro naše dobrodružství na vlnách podivna je poloha přímo ideální. Pozemek je vybaven tenisovým kurtem, ohništěm a mnohým dalším. Součástí je i velká louka, na které postavíme naše proslulé parkourové hřiště. Dále se v blízkosti nachází přírodní koupaliště taktéž jménem Okrouhlík, ve kterém se budeme s dětmi v horkých dnech ochlazovat.

Slide Title
Slide Title
Slide Title

NÁŠ TÁBOROVÝ PERSONÁL

MARTIN KAŠIAR

MAREK KLÁTIL

PETR ČÁSTKA

SABINA VÍTŮ

JAN KŘIVÁNEK

PETR ZAKOPAL

PŘIHLAŠ SE PRÁVĚ TEĎ!

Přídavný Turnus (Okrouhlík)
Kapacita 40 osob

2.7. - 9.7.2022

CENA

5690,- CZK

Záloha 2000 Kč + doplatek po 30.4.2022

Turnus 1 ( Okrouhlík)
Kapacita 40 osob

9.7 - 16.7.2022

CENA

5690,- CZK

Záloha 2000 Kč + doplatek po 30.4.2022

Turnus 2 (Okrouhlík)
Kapacita 40 osob

7.8. - 14.8.2022

CENA

5690,- CZK

Záloha 2000 Kč + doplatek po 30.4.2022

V ceně je zahrnuto:

Ubytování na 7 nocí
Strava 5x denně
Pitný režim
Úrazové pojištění
Trenérský dozor
Zdravotník
Vybavení pro sport
Profesionální fotograf
Táborové tričko

Nejčastější otázky

PRO VŠECHNY DĚTI OD 6 – 15 LET, KTERÉ BAVÍ PARKOUR. PODMÍNKOU NENÍ UMĚT PARKOUR. VÍCE NEŽ 40% DĚTÍ NA SH CAMPU JSOU ZAČÁTEČNÍKY.

PO CELOU DOBU NA TÁBOŘE SE O VÁS BUDOU STARAT ZKUŠENÍ INSTRUKTOŘI A ZDRAVOTNÍK Z TÝMU STAYHERO A SAMOZŘEJMĚ MARTIN S MÁROU.

DĚTI BUDOU NA TÁBOŘE OKROUHLÍK UBYTOVANÍ V POKOJÍCH S VLASTNÍ KOUPELNOU A NA TÁBOŘE VÍR VE DŘEVĚNÝCH CHATKÁCH.

JÍDLO MÁME ZAJIŠTĚNÉ 5X DENNĚ V TÁBOROVÉ JÍDELNĚ. NEBOJTE SE, ŽE BYSTE BYLI HLADY.

NAŠI VEDOUCÍ A TRENÉŘI JSOU CERTIFIKOVANÍ LEKTOŘI II. A III. TŘÍDY A MAJÍ NĚKOLIKALETOU ZKUŠENOST S ORGANIZACÍ PARKOUROVÉHO TÁBORA. TRÉNUJEME V BEZPEČNÉM PROSTŘEDÍ NAŠEHO PARKOUROVÉHO HŘIŠTĚ S KVALITNÍM DOPADOVÝM VYBAVENÍM.

STAČÍ SI VYBRAT TURNUS, KTERÝ VÁM ČASOVĚ VYHOVUJE, VYPLNIT POTŘEBNÉ ÚDAJE ÚČASTNÍKA ODESLAT OBJEDNÁVKU. NÁSLEDNĚ STAČI ZAPLATIT POUZE ZÁLOHU 2000 KČ DO 7 DNŮ OD OBJEDNÁNÍ A VAŠE PŘIHLÁŠKA BUDE KOMPLETNÍ. DOPLATEK SE HRADÍ AŽ V KVĚTNU.

KAŽDÝ ÚČASTNÍK OD NÁS DOSTANE TÁBOROVÉ TRIČKO ZDARMA. V ČERVNU VÁS BUDEME KONTAKTOVAT OHLEDNĚ VELIKOSTI.

FAKTURY O ZAPLACENÍ TÁBORA ZASÍLÁME AŽ PO UHRAZENÍ DOPLATKU. POKUD POTŘEBUJETE FAKTURU PRO PROPLACENÍ OD ZAMĚSTNAVATELE, NAPIŠTE NÁM PROSÍM NA MAIL [email protected]

POTVRZENÍ O PLATBĚ ZASÍLÁME NA VYŽÁDÁNÍ VŽDY AŽ PO ZAPLACENÍ DOPLATKU. POKUD MÁTE O POTVRZENÍ ZÁJEM, NAPIŠTE NÁM NA EMAIL [email protected]