REGISTRACE NA LÉTO 2023 SPOUŠTÍME V LEDNU 2023!

Sportovní program

Tenhle tábor není o tom, abychom z dětí udělali profi sportovce. Jde nám o to, abychom si společně užili letní dny plné zábavy a vyzkoušeli si během celého týdne různé sporty.

Bezpečné zázemí

Na příměstském táboře pro děti máme připravené bezpečné zázemí tělocvičny, která je plná nářadí pro ty nejrůznější sportovní aktivity. Velkou část dne trávíme samozřejmě venku, kde nás čeká spousta hřišť. 

Přihlášení na libovolný den

Na náš příměstský tábor nemusíte děti přihlašovat na celý týden, ale můžete je přihlásit pouze na určité dny, ve kterých potřebujete děti pohlídat. Přihlášení je možné už od jednoho dne. Tak do toho!

Milí instruktoři

Děti se mohou těšit na naše stálé instruktory, s kterými budou trávit celý týden. Naši instruktoři děti budou provázet všemi aktivitami. Jedná se o pedagogy volného času, kteří jsou plní elánu a na děti se už teď těší.

KDE PŘÍMĚŠŤÁK PROBÍHÁ

Naše hlavní cíle

PŘEDAT NOVÉ DOVEDNOSTI

Program sportovních příměstských táborů SH CAMP je připravený tak, aby děti dostaly možnost vyzkoušet během týdne co nejvíce sportů a získaly tak přehled o tom, který by je mohl dlouhodobě bavit. Každým sportem navíc získají nové dovednosti, které se jim budou do budoucna hodit.

ZAJISTIT HLÍDÁNÍ DĚTÍ PRO RODIČE

Naše příměstské tábory se snaží podpořit soulad pracovního a soukromého života pro rodiče dětí, které tráví prázdniny na Vysočině. Děti si od rodičů přebíráme v ranních hodinách na zázemí tábora v daném městě. Běh

BEZPEČNÉ ZÁZEMÍ

Naše příměstské tábory se snaží podpořit soulad pracovního a soukromého života pro rodiče dětí, které tráví prázdniny na Vysočině. Děti si od rodičů přebíráme v ranních hodinách na zázemí tábora v daném městě. Během dne děti dostatečně zabavíme a odpoledne Vám je předáme zpět na zázemí tábora.

Harmonogram

07:30 – 08:00 Příchod na zázemí tábora

08:00 – 08:30 Společná rozcvička

08:30 – 09:00 Míčové hry v tělocvičně, nebo venku

09:00 – 09:30 Svačinka

09:30 – 11:30 Workshop (Každý den zaměřený na jiný sport)

11:30 – 12:30 Oběd

12:30 – 13:00 Polední klid (Odpočinek, promítání, deskové hry, telefony jsou zakázány!)

13:00 – 14:30 Celotáborová hra

14:30 – 15:00 Svačinka

15:00 – 16:00 Volná zábava (Po domluvě s instruktory)

16:00 – 16:30 Odchod domů

Nejčastější otázky

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR SH CAMP JE VHODNÝ PRO DĚTI OD 5 DO 13 LET.

PO CELOU DOBU SE O DĚTI BUDOU STARAT ZKUŠENÍ A PŘÁTELŠTÍ INSTRUKTOŘI. JEDNÁ SE O STUDOVANÉ PEDAGOGY A PEDAGOGY VOLNÉHO ČASU.

OSOBNĚ DOVEDETE DÍTĚ NA VÁMI VYBRANÉ ZÁZEMÍ, KDE SI HO OD VÁS PŘEVEZMEME. BĚHEM DNE SE O DĚTI POSTARÁME MY A ODPOLEDNE SI DÍTĚ OPĚT VYZVEDNETE NA ZÁZEMÍ TÁBORA. V PŘÍPADĚ PODEPSÁNÍ LÍSTEČKU O SAMOSTATNÉM PŘÍCHODU A ODCHODU MŮŽE DÍTĚ CHODIT NA TÁBOR SAMOTNÉ.

PRO DĚTI MÁME ZAJIŠTĚNÝ TEPLÝ OBĚD, DVĚ SVAČINY A PITNÝ REŽIM NA CELÝ DEN.

CENA PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA JE 399 KČ/DEN, COŽ JE V PŘEPOČTU 39 KČ NA HODINU.

Potřebujete poradit?

+420 725 980 860

MAREK KLÁTIL

KOORDINÁTOR PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ

PŘIHLASTE DĚTI NA PŘÍMĚŠŤÁK!