REGISTRACE NA ROK 2022 BUDOU SPUŠTĚNY V LEDNU 2022!

Sportovní program

Tenhle tábor není o tom, abychom z dětí udělali profi sportovce. Jde nám o to, abychom si společně užili letní dny plné zábavy a vyzkoušeli si během celého týdne různé sporty.

Přihlášení na libovolný den

Na náš příměstský tábor nemusíte děti přihlašovat na celý týden, ale můžete je přihlásit pouze na určité dny, ve kterých potřebujete děti pohlídat. Přihlášení je možné už od jednoho dne. Tak do toho!

Bezpečné zázemí

Na příměstském táboře pro děti máme připravené bezpečné zázemí tělocvičny, která je plná nářadí pro ty nejrůznější sportovní aktivity. Velkou část dne trávíme samozřejmě venku, kde nás čeká spousta hřišť. 

Milí instruktoři

Děti se mohou těšit na naše zkušené instruktory, s kterými budou trávit celý týden. Naši instruktoři děti budou provázet všemi aktivitami. Jedná se o pedagogy volného času, kteří jsou plní elánu a na děti se už teď těší.

PROŽIJTE LÉTO PLNÉ NEZAPOMENUTELNÝCH ZÁŽITKŮ

Na našem příměstském táboře se děti rozhodně nudit nebudou. Neztotožňujeme se s příměstskými tábory, na kterých jsou děti zavřené v budově a fungují podobně jako ve školce. My to děláme jinak! Zastáváme názor, že by se děti měly hýbat.

Na každý den máme připravený velmi bohatý program, který je zaměřený vždy na jiné sporty. Hrajeme míčové hry, chodíme na lezeckou stěnu, navštěvujeme zábavné parky, zkoušíme si minigolf, chodíme jezdit na kolečkových bruslích a koloběžkách, navštěvujeme laser arénu a mnoho dalších aktivit. Vstupy na jednotlivé akce jsou samozřejmě v ceně tábora. Kromě klasického programu máme pro děti připravené zábavné workshopy a polovině týdne nás čeká výlet.

Zpestřením sportovního programu na příměstském táboře je celotýdenní dobrodružná cesta za pokladem. Každý den budeme luštit šifry a hádanky, které budou rozmístěné na významných místech ve městě. Jakmile záhadu pokladu rozluštíme, vydáme se ho společně najít! Tak co, přidáte se k nám?

VYBERTE SI MĚSTO

NAŠE HLAVNÍ CÍLE

PŘEDAT DĚTEM NOVÉ DOVEDNOSTI

Program sportovních příměstských táborů SH CAMP je připravený tak, aby děti dostaly možnost vyzkoušet během týdne co nejvíce sportů a získaly tak přehled o tom, který by je mohl dlouhodobě bavit. Každým sportem navíc získají nové dovednosti, které se jim budou do budoucna hodit.

ZAJISTIT HLÍDÁNÍ DĚTÍ PRO RODIČE

Naše příměstské tábory se snaží podpořit soulad pracovního a soukromého života pro rodiče dětí, které tráví prázdniny na Vysočině. Děti si od rodičů přebíráme v ranních hodinách na zázemí tábora v daném městě. Během dne děti dostatečně zabavíme a odpoledne Vám je předáme zpět na zázemí tábora.

ZAJISTIT DĚTEM NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK

Hlavním a nejdůležitějším cílem našeho příměšťáku je vytvořit pro děti přátelské a zábavné zázemí, na které budou ještě dlouho vzpomínat. Tento úkol mají na starost naši skvělí a zodpovědní instruktoři, kteří jsou plní elánu a už teď se na děti těší.

PROGRAM TÁBORA

07:30 – 08:00 Příchod na zázemí tábora

08:00 – 08:30 Společná rozcvička

08:30 – 09:00 Míčové hry v tělocvičně, nebo venku

09:00 – 09:30 Svačinka

09:30 – 11:30 Workshop (Každý den zaměřený na jiný sport)

11:30 – 12:30 Oběd

12:30 – 13:00 Polední klid (Odpočinek, promítání, deskové hry, telefony jsou zakázány!)

13:00 – 14:30 Cesta za pokladem

14:30 – 15:00 Svačinka

15:00 – 16:00 Volná zábava (Po domluvě s instruktory)

16:00 – 16:30 Odchod domů

VAŠE ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

PRO KOHO JE PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR VHODNÝ?

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR SH CAMP JE VHODNÝ PRO DĚTI OD 5 DO 13 LET.
 

KDO SE BUDE STARAT O DĚTI?

PO CELOU DOBU SE O DĚTI BUDOU STARAT ZKUŠENÍ A PŘÁTELŠTÍ INSTRUKTOŘI. JEDNÁ SE O STUDOVANÉ PEDAGOGY A PEDAGOGY VOLNÉHO ČASU.

JAK FUNGUJÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY?

OSOBNĚ DOVEDETE DÍTĚ NA VÁMI VYBRANÉ ZÁZEMÍ, KDE SI HO OD VÁS PŘEVEZMEME. BĚHEM DNE SE O DĚTI POSTARÁME MY A ODPOLEDNE SI DÍTĚ OPĚT VYZVEDNETE NA ZÁZEMÍ TÁBORA. V PŘÍPADĚ PODEPSÁNÍ LÍSTEČKU O SAMOSTATNÉM PŘÍCHODU A ODCHODU MŮŽE DÍTĚ CHODIT NA TÁBOR SAMOTNÉ.
 

JAK TO BUDE S JÍDLEM A PITÍM?

PRO DĚTI MÁME ZAJIŠTĚNÝ TEPLÝ OBĚD, DVĚ SVAČINY A PITNÝ REŽIM NA CELÝ DEN.

JAKÁ JE CENA?

CENA PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA JE 399 KČ/DEN, COŽ JE V PŘEPOČTU 39 KČ NA HODINU.

POTŘEBUJETE PORADIT?

ZAVOLEJTE NÁM

+420 725 980 860

MAREK KLÁTIL

KOORDINÁTOR PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ