ZAŽIJ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR NA VLASTNÍ KŮŽI!

Letos jsme pro Vás připravili rovnou dvě varianty příměstských táborů. V Jihlavě pro děti chystáme parkourový příměstský tábor a v Telči a Třebíči se můžete těšit na sportovní tábor, kde si děti vyzkouší každý den jiný sport. Naším cílem není z dětí během týdne udělat profesionální sportovce, ale snažíme se je nasměrovat správným směrem a zároveň je naučit bavit se sportem v přátelském kolektivu svých vrstevníků.

 

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT

KAŽDÝ DEN JINÝ SPORT

U nás na sportovním příměstském táboře ja každý den zaměřený na jiný sport. Děti si tak mohou vyzkoušet co nejvíce sportů, což jim do budoucna může pomoct v rozhodování, kterému sportu se budou věnovat.

Během pěti dnů, které na táboře děti stráví, se jim budeme intenzivně věnovat. Naším hlavním cílem je rozvinout jejich schopnosti, ukázat jim nové sporty a naučit je pracovat v kolektivu. 

TÁBOROVÉ HRY

Přestože je náš tábor jen příměstský, máme i tak pro děti připraveno spoustu táborových, sportovních her a oddílových bojovek.

Nebude chybět ani velká táborová hra, která bude letos v duchu Olympijských her! Celotáborová hra letošní účastníky zavedena na skvělá sportovní utkání, kde bude jejich úkolem předvést své schopnosti. 

Během týdne nebude chybět ani pořádný “táborový výcvik”. Že děti neumí připravit oheň, ošetřit zraněného? Nebojte se, veškeré tábornické dovednosti se u nás děti naučí!

PARKOUROVÉ ŘÁDĚNÍ

Vzhledem k tomu, že parkourové příměstské tábory probíhají v naší parkourové hale SpaceTown Jihlava, čeká na děti nespočet parkourových výzev.

Během pěti dnů, které na táboře děti stráví, je budeme intenzivně učit základní i pokročilé parkourové techniky. Naším hlavním cílem je rozvinout jejich schopnosti, překonat strach a posunout jejich dosavadní limity. 

KDE PŘÍMĚŠŤÁK PROBÍHÁ

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V TŘEBÍČI

ZAMĚŘENÍ: SPORTOVNÍ

Příměstský tábor v Třebíči se koná na základní škole T.G.M v samotném středu města. Naše táborové zázemí je školní tělocvična a přilehlé místnosti budovy školy.

K dispozici máte i soukromé školní hřiště a přilehlý park, do kterého chodíme hrát naše táborové hry.

Na obědy chodíme do jídelny Třebíčanka, která je kousek od školy.

HLAVNÍ VEDOUCÍ: Martin Kašiar

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V JIHLAVĚ

ZAMĚŘENÍ: PARKOUROVÝ

Příměstský tábor v Jihlavě se koná v naší parkour & workout hale SpaceTown, která se nachází u OC Aventin. Naším táborovým zázemím je celá hala včetně venkovního prostoru.

K dispozici máte přilehlý lesík, do kterého budeme chodit hrát naše táborové hry.

Na obědy chodíme do jídelny na Horním Kosově, která je kousek od haly.

HLAVNÍ VEDOUCÍ: Marek Klátil

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V TELČI

ZAMĚŘENÍ: SPORTOVNÍ

Příměstský tábor v Třebíči se koná na gymnáziu v Telči u ZŠ Hradecká. Naše táborové zázemí je školní tělocvična a přilehlé místnosti budovy školy.

K dispozici máte i soukromé školní hřiště a přilehlý park, do kterého chodíme hrát naše táborové hry.

Na obědy chodíme do jídelny gymnázia, která je hned u školy.

HLAVNÍ VEDOUCÍ: Petr Částka, Denis Souček

Naše hlavní cíle

PŘEDAT NOVÉ DOVEDNOSTI

Program sportovních příměstských táborů SH CAMP je připravený tak, aby děti dostaly možnost vyzkoušet během týdne co nejvíce sportů a získaly tak přehled o tom, který by je mohl dlouhodobě bavit. Každým sportem navíc získají nové dovednosti, které se jim budou do budoucna hodit.

ZAJISTIT HLÍDÁNÍ DĚTÍ PRO RODIČE

Naše příměstské tábory se snaží podpořit soulad pracovního a soukromého života pro rodiče dětí, které tráví prázdniny na Vysočině. Děti si od rodičů přebíráme v ranních hodinách na zázemí tábora v daném městě. Běh

BEZPEČNÉ ZÁZEMÍ

Naše příměstské tábory se snaží podpořit soulad pracovního a soukromého života pro rodiče dětí, které tráví prázdniny na Vysočině. Děti si od rodičů přebíráme v ranních hodinách na zázemí tábora v daném městě. Během dne děti dostatečně zabavíme a odpoledne Vám je předáme zpět na zázemí tábora.

Harmonogram

07:30 – 08:00 Příchod na zázemí tábora

08:00 – 08:30 Společná rozcvička

08:30 – 09:00 Warm up  hry v tělocvičně, nebo venku

09:00 – 09:30 Svačinka

09:30 – 11:30 Workshop (Každý den zaměřený na jiný sport / parkourové techniky)

11:30 – 12:30 Oběd

12:30 – 13:00 Polední klid (Odpočinek, promítání, deskové hry, telefony jsou zakázány!)

13:00 – 14:30 Celotáborová hra

14:30 – 15:00 Svačinka

15:00 – 16:00 Volná zábava (Po domluvě s instruktory)

16:00 – 16:30 Odchod domů

NAŠI VEDOUCÍ A PERSONÁL

PŘIHLAŠ SE PRÁVĚ TEĎ!

PARKOUROVÝ PT JIHLAVA 1. TURNUS (1.7. – 5.7.2024) 

PARKOUROVÝ PT JIHLAVA 2. TURNUS (8.7. – 12.7.2024)

SPORTOVNÍ PT TELČ (8.7. – 12.7.2024)

SPORTOVNÍ PT TŘEBÍČ (8.7. – 12.7.2024)

PARKOUROVÝ PT JIHLAVA 3. TURNUS (19.8. – 23.8.2024)

 
 

Nejčastější otázky

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR SH CAMP JE VHODNÝ PRO DĚTI OD 5 DO 14 LET.

PO CELOU DOBU SE O DĚTI BUDOU STARAT ZKUŠENÍ A PŘÁTELŠTÍ INSTRUKTOŘI. JEDNÁ SE O STUDOVANÉ PEDAGOGY A PEDAGOGY VOLNÉHO ČASU.

OSOBNĚ DOVEDETE DÍTĚ NA VÁMI VYBRANÉ ZÁZEMÍ, KDE SI HO OD VÁS PŘEVEZMEME. BĚHEM DNE SE O DĚTI POSTARÁME MY A ODPOLEDNE SI DÍTĚ OPĚT VYZVEDNETE NA ZÁZEMÍ TÁBORA. V PŘÍPADĚ PODEPSÁNÍ LÍSTEČKU O SAMOSTATNÉM PŘÍCHODU A ODCHODU MŮŽE DÍTĚ CHODIT NA TÁBOR SAMOTNÉ.

PRO DĚTI MÁME ZAJIŠTĚNÝ TEPLÝ OBĚD, DVĚ SVAČINY A PITNÝ REŽIM NA CELÝ DEN.

CENA PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA 2590 Kč NA PĚT DNÍ.

Potřebujete poradit?

+420 725 980 860

MAREK KLÁTIL

KOORDINÁTOR PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ